Airties Air5442 Modem Kurulumu

Airties Air5442 Modem Kurulumu

11858 teknik destek

İnternet tarayıcınızın adres bölümüne 192.168.2.1 yazınınız ve Entertuşuna basınız.2

Cihazın web ara yüzü gelecektir. Şifre boş bırakarak TAMAM düğmesini tıklayınız.

Cihazınızın web ara yüzünde İnternet menüsüne tıkladığınızda İnternet (WAN) Durumu başlıklı ekran görüntülenecektir.

2

11858 teknik destek

Cihazınızın web ara yüzünde, sol tarafta İnternet menüsüne tıkladığınızda, alt menü olarak ilk önce İnternet Ayarları kısmını göreceksiniz. Bu kısımdan cihazınızın ADSL internet bağlantı ayarlarını yapabilirsiniz. ADSL internet bağlantı ayarlarınız girebilmek için tablo üzerindeki Düzenle tuşuna tıklayınız.

3

11858 teknik destek

Karşınıza ADSL ayarlarını girebileceğiniz Bağlantı Ayarları ekranı gelecektir. DSL Kullanıcı adı alanı vodafone@vodafone olarak gelmektedir. DSL kullanıcı adı ve DSL şifresi alanlarına; Vodafone tarafından size SMS ile iletilen kullanıcı adı ve şifrenizi giriniz. Diğer ayarları değiştirmeyiniz. Kullanıcı adı ve şifreyi yazdıktan sonra Kaydet butonuna basarak ayarları kaydediniz.4

AirTies Ağ Asistanınızdaki Gelişmiş Ayarlarda, KABLOSUZ menüsüne tıkladığınızda, AirTies cihazınıza bağlı tüm kablosuz istemcilerin kablosuz SSID’ye göre gruplanmış listesini Kablosuz Bağlantılar ekranında göreceksiniz.
• Kablosuz Ağ Aktif kutucuğu cihazınızın kablosuz özelliğinin etkinleştirilmesini ya da devre dışı bırakılmasını sağlar.
Varsayılan olarak bu özellik etkindir.

5

Kablosuz ayarlarınızı yapılandırmak için KABLOSUZ menüsü
altındaki Kablosuz Ağ Ayarları’na gidiniz.

6

Ayarlarınızı saklamak için Kaydet tuşuna tıklayınız.